قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از فروشگاه اینترنتی (Ls Shop) را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

ال اس شاپ یک سایت ایرانی، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

برای ثبت نام بر روی اینجا  کلیک نموده ، سپس مشخصات خود را در فیلد عضویت وارد نمائید.در مرحله بعدی با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، استان و شهر و… حساب شما ثبت میشود و نام کاربری همان ایمیل شما خواهد بود.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت رایگان است.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

فرایند خرید از فروشگاه توسط کاربر به این شرح است:

۱- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

۲- پرداخت مبلغ معین( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب فروشگاه

۳- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر

فروشگاه ال اس شاپ اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

۱- مشخصات فنی و جزئیات محصولات

۲- ویژگی‌های کاربردی محصولات و یا خدمات طبق قانون

۳- نمایش مزیا ، معایب و ویدیو هر محصول

۴- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.(مالیات و هزینه ارسال کالا)